0

Umiejętność oszczędzania nie jest dana każdemu. Czasami wynika to z braku samokontroli nad codziennymi wydatkami, a niekiedy z wyjątkowo niskich zarobków. Jeżeli trudno dociągnąć do końca miesiąca, raczej nie ma szans na odłożenie jakiejś kwoty na czarną godzinę. Co jednak zrobić, gdy pojawią się niespodziewane wydatki, a budżet domowy się nie dopina? Dobrym rozwiązaniem okazuje się szybka gotówka w firmie pozabankowej.

Pieniądze od ręki

Niektórzy ludzie starają się odłożyć choć niewielką kwotę w każdym miesiącu. Z kolei inni chcą się cieszyć życiem, więc w zasadzie wydają wszystko, co zarobią. Jeżeli nie lubisz oszczędzać albo za bardzo nie masz z czego, to może się pojawić problem. Wszystkiego przecież przewidzieć się nie da. Niekoniecznie chodzi tutaj o tak poważną sprawę jak utrata pracy. Wystarczy, że ktoś z najbliższej rodziny bierze ślub, aby pojawiła się pilna potrzeba znalezienia dodatkowych pieniędzy.

Pierwszy pomysł to bank, ale bez dobrej historii kredytowej można zapomnieć o pozytywnej weryfikacji wniosku. Na szczęście jest inna opcja, a mianowicie – pożyczka pozabankowa oferowana przez firmę pożyczkową. Szanse na nią okazują się zdecydowanie większe ze względu na mniej restrykcyjne kryteria przyznawania. Co ważne, nie ma konieczności przedstawienia celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. Innymi słowy, możesz dostać pożyczkę, jeżeli potrzebujesz pieniędzy na wyjątkową promocję np. wycieczki zagranicznej albo z powodu przejściowych kłopotów finansowych. To już od Ciebie zależy, na co przeznaczysz uzyskaną kwotę. Szukasz szybkiej gotówki? Sprawdź ofertę na: https://www.extraportfel.pl/szybka-gotowka-dla-zadluzonych.

Pożyczka bez zbędnych formalności

Chyba nikt nie lubi wypełniać wielu dokumentów, a tak przecież jest przy ubieganiu się o kredyt bankowy. Poza tym należy się liczyć z obowiązkiem dostarczenia zaświadczeń z pracy, a także ze sprawdzeniem bazy BIK. W przypadku pożyczki pozabankowej liczba formalności ogranicza się w zasadzie do wypełnienia krótkiego formularza oraz okazania dowodu tożsamości. Dlatego można ją otrzymać naprawdę błyskawicznie. Konkretne kwota na koncie pojawia się nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. Kiedy pieniądze potrzebne są „na dziś”, to rzeczywiście optymalny sposób na rozwiązanie problemu.

Co więcej, wszystkie formalności można załatwić w komfortowej formie przez internet. Pożyczka online pozwala zatem na szybkie wypełnienie wniosku w dowolnym miejscu, kiedy tylko znajdzie się trochę wolnego czasu. To jeszcze bardziej ułatwia cały proces. Dlatego przy pilnych wydatkach warto poszukać ciekawej oferty na szybką gotówkę online, szczególnie gdy oszczędzanie nie jest mocną stroną.

Anna Ziemkiewicz

Czy porównywarka finansowa może zastąpić doradcę finansowego?

Previous article

Lider w produkcji płytek drukowanych

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply