0

Wycieraczki obiektowe są narażone na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Relatywnie łatwo można doprowadzić do uszkodzenia konstrukcji. Właśnie dlatego należy zainwestować w model wysokiej klasy, który przetrwa w nienagannym stanie długi czas. W ofercie Alumatex.pl można znaleźć wiele interesujących rozwiązań – istotne jest to, aby uwzględnić warunki panujące w miejscu montażu. Nie istnieje wariant, który wszędzie sprawdzi się tak samo dobrze. Poniżej przedstawiono kilka interesujących produktów, które stanowią połączenie doskonałych parametrów użytkowych oraz nieprzeciętnej żywotności.

Wycieraczki aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne

Alumatex to godny polecenia producent wycieraczek aluminiowych, które mogą zostać zamontowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Certyfikowane tworzywa spełniają aktualnie obowiązujące normy oraz standardy. Konstrukcje mogą zostać zamontowane w miejscach użyteczności publicznej, zakładach pracy, a także wielu innych. Nie są podatne na uszkodzenia oraz procesy korozyjne. Warto wspomnieć także o wysokiej różnorodności wkładów.

Maty tekstylne

Maty tekstylne wykorzystywane są wewnątrz budynku. Ich trwałość jest niższa, niż modeli metalowych, aluminiowych, czy też gumowych. Nie są rekomendowane do wstępnego oczyszczania obuwia po wejściu do obiektu. Niezaprzeczalnym atutem jest znakomita chłonność, co pozwala skutecznie zatrzymać wilgoć. Czyszczenie powierzchni jest znacznie trudniejsze, ponieważ materiały tekstylne wykazują wyższą podatność pochłaniania zanieczyszczeń. Plusem jest atrakcyjne wzornictwo, które bez trudu można wpasować w otoczenie.

Kraty stalowe

Wycieraczki stalowe w postaci stalowych krat są najczęściej umieszczane w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Trzeba zaznaczyć, że są one odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także niesprzyjające warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzają się w zakładach pracy, biurowcach, galeriach handlowych, a także wielu innych miejscach. Utrzymanie ich w nienaruszonym stanie nie jest kłopotliwe.

Wycieraczki gumowe

Wycieraczki obiektowe z tworzywa sztucznego gwarantują ponadprzeciętną trwałość, odporność na deformacje oraz estetyczne wykonanie. Dodatkowym atutem jest fakt, że są one dostępne w uczciwych cenach – zadowoli to osoby z ograniczonym budżetem. Istnieje możliwość stworzenia wycieraczki gumowej na zamówienie. Dzięki temu będzie ona w stu procentach dopasowana do specyfiki danego obiektu. Opisywana powierzchnia jest prosta, a jednocześnie szybka w czyszczeniu. Nie trzeba obawiać się trwałych śladów użytkowania, które mogłyby prezentować się nieestetycznie.

Anna Ziemkiewicz

Dlaczego warto zdecydować się na komputery poleasingowe Warszawa?

Previous article

Jak szybko sprzedać zadłużoną nieruchomość?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply