0

Sprzedam zadłużone mieszkanie – taka treść ogłoszenia odstrasza zdecydowana większość potencjalnych nabywców. Właściciele takich nieruchomości zwykle nie mogą pozyskać gotówki na spłatę zadłużenia. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problemem! Skup nieruchomości KupujemyM posiada wyjątkowo interesującą ofertę, dzięki której można skutecznie rozwiązać kłopoty finansowe. Minimum formalności sprawia, że transakcja może zostać przeprowadzona nawet w ciągu kilku dni! Usatysfakcjonuje to osoby, które z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na długi czas oczekiwania. Poniżej przedstawiono szczegółowe informacje na ten temat.

Od czego zacząć?

Wiele osób nie ma pojęcia, jak sprzedać zadłużone mieszkanie. Ci, którzy zdecydowali się skorzystać z usług KupujemyM.pl mają ułatwione zadanie. Pierwszym krokiem jest przesłanie formularza wyceny. Jest to najszybszy sposób, aby dowiedzieć się, czy skup jest zainteresowany odkupieniem nieruchomości. Niezwykle istotne jest to, aby podać rzeczywiste dane. Niezbędne są takie informacje, jak np. lokalizacja, metraż, standard zabudowy. Doświadczeni rzeczoznawcy mogą przygotować wstępną wycenę. Oczywiście różnica pomiędzy wartością nieruchomości, a wysokością zadłużenia zwracana jest sprzedającemu. Nie trzeba obawiać się oszustwa oraz strat pieniężnych. Wszystko odbywa się w oparciu o jasne i zrozumiałe zasady.

Ile kosztuje wycena?

Wycena nieruchomości jest całkowicie darmowa, a więc nie ma konieczności wnoszenia opłaty. Jest to szczególnie ważne dla osób, które poszukują ekonomicznych rozwiązań. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przesłania formularza drogą internetową. Odpowiedź zostanie udzielona tak szybko, jak to tylko możliwe. Zwykle w ciągu kilku dni roboczych można zapoznać się z proponowaną kwotą. Należy podkreślić, że ostateczna decyzja należy do sprzedającego. Nie ma on obowiązku korzystać z oferty skupu nieruchomości, jeśli zaproponowana cena nie spełni jego oczekiwań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjąć próby negocjacji. W tym celu wystarczy skontaktować się z obsługą drogą mailową lub telefoniczną.

Jak przebiega proces załatwiania formalności?

Sprzedaż zadłużonego domu lub mieszkania wcale nie musi być trudna! W omawianym przypadku za formalności odpowiada skup nieruchomości. Sfinalizowanie transakcji wymaga wizyty u notariusza. Proces kupna-sprzedaży realizowany jest zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Nie trzeba martwić się o nieprawidłowości, które mogłyby nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Pieniądze mogą zostać wypłacone już w ciągu kilkudziesięciu godzin od zawarcia umowy. Bywa jednak tak, że wysokość zadłużenia znajduje się na tym samym poziomie, co wartość nieruchomości.

Anna Ziemkiewicz

Jaką wycieraczkę obiektową warto wybrać?

Previous article

Program do mailingu i treść e–maili

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply