0

Eko wypełniacze zyskały na popularności na przestrzeni ostatnich kilku lat. Co raz więcej firm wysyłając paczki do swoich Klientów zamienia plastikową folię bąbelkową na naturalne i biodegradowalne wypełniacze z papieru. Wraz ze wzmożonym nurtem zero waste wiele firm dostosowuje się do oczekiwań swoich Klientów, ale także przykłada duża dbałość o jakość życia na naszej planecie, decydując się w swoich działaniach na ekologiczne rozwiązania nie tylko w zakresie sprzedawanych produktów. Wiórka papierowe możemy wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest właśnie wypełnienie przestrzeni w paczkach, aby zabezpieczyć wysyłane przedmioty do Klientów. Naturalna konstrukcja papierowych wiórek idealnie amortyzuje wstrząsy i obicia, dlatego nadaje się do zapełnienia przestrzeni w przypadku najbardziej delikatnych przedmiotów jak szkło, alkohol, czy mały sprzęt elektroniczny.

Wiórka papierowe – idealna dekoracja każdego prezentu

Wiórka papierowe, to nie tylko standardowe wypełniacze przesyłek. Z uwagi na swoją delikatność, naturalność, kształt i wielkość, stanowią wartość dodaną wielu prezentów. Sprawdzą się w przypadku wiklinowych koszy prezentowych wypełnionych kawą, herbatą, czekoladkami, czy alkoholem. Dodadzą atrakcyjności kartonowym opakowaniom z wieloma trunkami i procentami. Z uwagi na dużą dostępność tego produktu wykorzystane mogą zostać nie tylko przez firmy, ale także osoby prywatne, które w ramach własnych pomysłów komponują paczki i upominki dla bliskich. Warto też wspomnieć, że z uwagi na swoją lekkość ich cena jest obłędnie niska i sam produkt wystarcza na przygotowanie wielu prezentów.

Kreatywne wiórka papierowe

Wiórka papierowe z uwagi na fakt, iż występują w wielu kolorach i różnych rozmiarach, znajdują także swoje zastosowanie w szkołach przy wykonywaniu wielu prac technicznych i plastycznych. Mogą komponować włosy wymyślonej postaci, śnieg, wcielić się w role zielonej i soczystej trawy, albo ozdobić wodne obiekty czy niebo. Idealnie sprawdzą się do wykonania kwiatów i drzew czy prac abstrakcyjnych z zachowaniem należytej estetyki i smaku.

Jakie są zalety wiórek papierowych?

Przede wszystkim zaletą wiórek papierowych jest ich cena. W sklepie Selglam wiórka papierowe w ilości 1 kilograma możemy nabyć już od kwoty około 38 zł. Kolorowe wiórka nie blakną, zachowują swój kolor, nie brudzą produktów które otaczają, a dodatkowo są w 100% ekologiczne i biodegradowalne. W ofercie sklepu Selglam znajdziemy także wiórka papierowe, które posiadają atest do kontaktu z żywnością, a więc wysyłka wszelkich produktów spożywczych w tym nawet owoców, czekoladek i wielu innych produktów będzie możliwa i bezpieczna dla każdego, kto taki produkt finalnie otrzyma.

Anna Ziemkiewicz

Namioty reklamowe niezastąpione na eventach, festynach i targach

Previous article

Jak zadbać o reklamę hotelu przez Google Ads?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply